JOOKER WYGRYWA TURNIEJ Z OKAZJI 50 SEZONU MAXF1.COM ORAZ EURO 2024!

magorzata has not set their biography yet
User is currently offline
on środa, 10 lipca 2024 in Uncategorized

Witam wszystkich maxowiczów!

Po miesiącu walki w haxballowym turnieju z okazji 50 sezonu MAXF1.COM oraz EURO 2024 odbyły się decydujące spotkania.

Sprawa 7 miejsca rozstrzygnęła się bez gry, gdyż na spotkanie nie dotarł jeden z uczestników, Rojek. Tym samym pierwszą wygraną w karierze oraz 7 miejsce w turnieju zdobył Tomasz_Toni.

Walka o 5 miejsce rozegrała się już klasycznie na boisku. Po meczu, który przebiegał pod jego pełną kontrolą na 5 lokacie turniej zakończył debiutujący w oficjalnych rozgrywkach Mateokl, który pokonał bardziej doświadczonego Pakera 9-5.

W środowy wieczór, tuż przed mającym miejscem na żywo w Dortmundzie 2 meczem półfinałowym pomiędzy Anglią a Holandią doszło do GRAND FINALE.

Mecz o brąz doszedł do skutku w czwartek, gdyż w środę CIVIX POL_YAKOV był niedysponowany.

Pierwsza połowa przebiegała bardzo spokojnie, magorzata nie narzuciła bowiem ostrego tempa gry i wbiła rywalowi zaledwie 3 bramki. Civix zrewanżował się jednym trafieniem i po 5 minutach na tablicy wyników widniało zaledwie 3-1 dla faworytki.

Druga połowa od początku wyglądała inaczej. Magorzata narzuciła mocniejsze warunki i od razu zaczęła uciekać rywalowi na spory dystans bramkowy. Civix co jakiś czas potrafił wyprowadzić kontrę, jednak przewaga magorzaty ani przez chwilę nie podlegała dyskusji.

Ostatecznie faworytka odniosła triumf 19-6 i zadowolona , bo grą na boisku potwierdziła to, co odebrała już w środę - brązowy medal EURO 2024 i turnieju z okazji 50 sezonu MAXF1.COM.

Około 20:30 nadszedł czas na WIELKI FINAŁ. Mecz na który długo czekaliśmy nie zawiódł.

Od startu dotąd niepokonani AoW i Jooker przystąpili do pełnego ataku, który po kilku sekundach zakończył się trafieniem administratora MAXF1.COM. AoW który marzył o 1 wygranej w turnieju MAXF1 niedługo podbił na 2-0, a po kilku kolejnych chwilach gdyby nie fantastyczna interwencja Jookera byłoby już 3-0.

I wtedy gracz, który chciał zostać pierwszym, który wygra 3 wielkie turnieje z rzędu po szybkim kontrataku strzelił bramkę kontaktową. Te trafienie jakby na całego obudziło Jookera, który zaczął grać w sposób, z którego go znamy. Po paru sekundach doszło do wyrównania, a nie minęła nawet minuta a młodszy z finalistów już prowadził!

Na przerwę Jooker prowadził już 5-2 i mógł ze spokojem wyjść na drugą połowę meczu. Za to AoW by odrobić straty nie mógł już popełnić żadnego błędu i liczyć na przynajmniej 3 błędy rywala.

Po 1 minucie 2 połowy AoW strzelił gola na 3-5. Ten wynik przez kolejne dobre 2 minuty pozostawał bez zmian, co dawało ciągle duże emocje. Jednak krótko po wybiciu 8 minuty meczu szef popełnił błąd, co oczywiście od razu wykorzystał Jooker, dzięki czemu znów miał aż 3 bramki przewagi.

Przez kolejną minutę AoW próbował przełamać obronę Jookera, ale żaden ze strzałów nie okazał się celny.

Na samym początku ostatniej minuty spotkania kolejny błąd AoWa spotkał się z kolejną bramką Jookera, co dawało mu już bardzo komfortową sytuację. AoW zaraz po wznowieniu gry strzelił na 4-7, ale Jooker odpowiedział tym samym i błyskawicznie mieliśmy 4-8.

Ostatnie 40 sekund to spokojne rozgrywanie piłki przez Jookera. Do końca wielkiego pojedynku nie padła już żadna bramka i po ostatecznym gwizdku to Jooker cieszył się najbardziej!

Jooker został tym samym pierwszym graczem, który wygrał 3 turnieje i to na dodatek z rzędu!

Dziękuję wszystkim uczestniczącym w turnieju oraz kibicom. Podziękowania również dla m2 za relacjonowanie rozgrywek! Do zobaczenia na chacie oraz podczas kolejnych turniejów - wkrótce letnie Igrzyska, bądźcie czujni!